Premium club Club Papas official website

Dj's clubu Papas

DJ Maniac

Mezinárodně uznávaný DJ a producent který pravidelně vystupuje v zahraničních klubech působící od roku 1995.

Vestax DJ jako například Carl Cox/USA, DJ.QBert/JP, Paul Van Dyk/GER a další.

Spolupracoval s PSH, Rytmus, Indy & Wich, Iron African/USA (NYC), Digital Lords, JAR atd.

Žánry: Hip Hop, Black music, House, Charts, Latin, Electronic, Trap, Battle Scratch

Reference: Hip Hop Kemp, Rock 4 People, SaSaZu, Palác Akropolis,  Le Duplex Paris, KVIFF, Radost FX, Dopler Bratislava, Pantheon, Roxy Dubina, TV Óčko, rádio Egrensis, O2, Audi, Bbarák a další.

Soundcloud

DJ Papanero

Prošel DJ akademií pražského klubu MECCA.

Jeho sety se vyznačují pestrostí a dokážou fanouška překvapit.
V současné době vystupuje v předních Českých klubech, ale také v Německu - Berlín, v Rakousku - Vídeň a v Maďarsku – Budapešť. V klubu PAPAS jej můžete vidět na jeho pravidelných víkendových vystoupeních.

Žánry: S oblibou se prezentuje elektronickou taneční hudbou – EDM a novým trendem v podobě Future House.

DJ Peepa

DJ s 18letou praxí, působící po celé ČR.
Skvělá orientace v dnešní taneční muzice, klubová, house, progresivní, latino house, 80-90. léta, komerční disko s proložením staré černé muziky.
Nehraje ČESKOU hudbu.

DJ Danny Phoenix

Hraní se věnuje od roku 2010.

Žánry: House, trance, progressive...

DJ Jeanlige

Talentovaný DJ a kreativní Manager.

Poprvé se seznámil s mixováním taneční hudby v roce 2000 v éře gramofónů a techna. Už v té době si zahrál po boku československé DJ´s elity - Toky, Ladida, Kaisersoze a další. Od roku 2007 bohužel přestal aktivně hrát, ale naštěstí se v roce 2013 za mixážní pult vrátil s populárním stylem EDM. Během krátké doby po svém comebacku na taneční scénu se začíná objevovat na akcích se současnou českou DJ´s špičkou - John Culter, Brian, Matamar, Manene, Lady A, Rita a spoustu dalších.

Reference: Magnetic club life, Neon Land párty a hrál dokonce v Afgánistánu na mezinárodní základně v Kábulu
Žánry: komerční i nekomerční EDM, House, ale také Techno